htm24 - strony internetowe Oświęcim

Google – AdWords

Czyli reklama Google poprzez linki sponsorowane wyświetlane na samym szczycie w wynikach wyszukiwarki Google i na stronach współpracujących. W ramach Google AdWords ustalamy słowa kluczowe oraz tworzymy kampanię reklamową.

reklamy AdWords - htm24 strony internetowe

Jest to płatna forma reklamy, jednak opłata pobierana jest przez Google tylko za faktyczne efekty reklamy, czli kliknięcie na link i wejście na stronę. Jest to płatny system reklamowy Google pozwalający na wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwarki Google i na stronach współpracujących. Jest to obecnie najskuteczniejsza forma reklamy w internecie, pozwalająca szybko zaistnieć w sieci.

Dlaczego AdWords ?

W przypadku nowych stron internetowych pozycjonowanie „naturalne” wymaga czasu, ponadto ustalając słowa kluczowe nie ma pewności czy są na 100% dobrze dobrane dla naszej branży.

kampanie AdWords - htm24 strony internetowe

Pozycjonując stronę firmy transportowej dla słów kluczowych „usługi transportowe” na fizyczne efekty będziemy czekać nawet kilka miesięcy, a może okazać się, że słowa „transport HDS” lub „firma transportowa” przyciągnęłyby więcej klientów.

Linki sponsorowane są „natychmiastowe”, daje to możliwość wybadania rynku i efektów reklamy. Umożliwia nowym firmom zaistnienie w sieci oraz poinformowanie o pilnych sprawach np. promocji.