Tworzenie stron WWW Oświęcim

Tworzenie stron WWW Oświęcim

Tworzenie stron WWW Oświęcim. Projektowanie i tworzenie stron internetowych z panelem administracyjnym i wersja mobilną strony WWW Oświęcim.

 

Ile kosztuje strona internetowa?

Tworząc strony internetowe wiem że koszt wykonania strony internetowej to sprawa indywidualna, zależąca od czasu jaki muszę poświęcić na wykonanie danej strony.

darmowy projekt strony WWW Oświęcim

Płacisz tylko za gotową stronę internetową; jeśli Ci się spodoba. Dopóki nie zaakceptujesz strony, jest to ciągle darmowy projekt z którego możesz zrezygnować.

 

Kwota za wykonanie strony internetowej z podstawową funkcjonalnością oscyluje między 600 a 1000 zł netto + opcje takie jak np.:

  • 99(zgłoszenie strony do wyszukiwarek oraz map )
  • 99(hosting strony lub instalacja na serwerze klienta)
  • 99(przygotowanie kampanii AdWords)

 


Masz pytania o strony internetowe?

telefon: 888252423 - htm24 Strony internetowe Oświęcimmail: htm@poczta.pl - htm24 Strony internetowe Oświęcim


 

Projektowanie stron WWW Oświęcim

Strony WWW Oświęcim, z panelem administracyjnym to takie które można samodzielnie edytować, zmieniać treść strony oraz jej wygląd. Panel dostępny jest na stronach opartych o tzw. CMS czyli system zarządzania treścią. Jest to zaplecze strony, taka dodatkowa podstrona, widoczną tylko dla administratora.

Do panelu administracyjnego logujemy się poprzez przeglądarkę internetową a sama edycja strony przypomina pracę w Wordzie.

Panel umożliwia:

  • dodawanie oraz edytowanie tekstu na stronie
  • dodawanie oraz edytowanie zdjęć lub całych galerii
  • dodawanie załączników oraz plików multimedialnych
  • dodawanie nowych zakładek
  • tworzenie edycję menu
  • tworzenie stron WWW Oświęcim

CMS

Większość stron tworzę w oparciu o platformę WordPress. Jest to jeden z najpopularniejszych CMS-ów pozwalający na wygodną modyfikowanie treści strony za pomocą panelu administracyjnego.

Mobilne strony internetowe

Mobilne strony internetowe Oświęcim, czyli strony responsywne (RWD – Responsive Web Design) to takie które dopasowuje się do wielkości ekranu, na którym są oglądane, jego formatu oraz tego czy strona wyświetlana jest na ekranie ustawionym w poziomie lub pionie.

Dopasowywanie się strony do wielkości ekranu komputera nie jest co prawda nowością. Problem stanowią ekrany tabletów oraz smatphonów gdzie oprócz wielkości ekranu dochodzi konieczność dopasowania proporcji ekranu do pionowego układu wyświetlania. Istnieją co prawda wersje mobilne stron (które tak naprawdę są osobnymi stronami wymagającymi osobnej administracji) ale stanowią one jedynie protezę.

Kompleksowe rozwiązanie stanowi RWD i wykorzystanie responsywnego projektowania u podstaw tworzenia strony. Tworzenie stron WWW Oświęcim.
Strona zgodna RWD oglądana na monitorze panoramicznym wykorzysta całą szerokość ekrany. Dzięki RWD ta sama strona na monitorze o proporcjach 4:3 również będzie poprawnie wyświetlana. Nie będzie konieczne jej przewijanie w poziomie. Strona tak dopasuje swój wygląd jakby właśnie do tego typu monitorów został zaprojektowana od samego początku. Na małych ekranach, tabletu czy smartphona, strona dopasuje wielkość wyświetlanych elementów. Czcionki zostaną odpowiednio powiększona. Przyciski menu przybiorą inną formę oraz rozmiar, umożliwiający wygodne stuknięcie w nie palcem.

Hosting Stron WWW Oświęcim

Strona WWW musi być umieszczona na serwerze, który działa 24h/d. Tworząc strony oferuję usługę „Hosting stron WWW” (umieszczenie strony na moim serwerze). Roczny koszt utrzymania strony wnosi 99zł netto.

Jeśli chcesz aby strona internetowa została zainstalowana na Twoim serwerze to jednorazowy koszt takiej instalacji wynosi 99zł netto.

Google – AdWords

Czyli reklama Google poprzez linki sponsorowane wyświetlane na samym szczycie w wynikach wyszukiwarki Google i na stronach współpracujących. W ramach Google AdWords ustalamy słowa kluczowe oraz tworzymy kampanię reklamową.

Jest to płatna forma reklamy, jednak opłata pobierana jest przez Google tylko za faktyczne efekty reklamy, czli kliknięcie na link i wejście na stronę. Jest to płatny system reklamowy Google pozwalający na wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwarki Google i na stronach współpracujących. Jest to obecnie najskuteczniejsza forma reklamy w internecie, pozwalająca szybko zaistnieć w sieci.

Dlaczego AdWords dla stron WWW Oświęcim?

W przypadku nowych stron WWW Oświęcim, pozycjonowanie „naturalne” wymaga czasu, ponadto ustalając słowa kluczowe nie ma pewności czy są na 100% dobrze dobrane dla naszej branży.

Pozycjonując stronę firmy transportowej dla słów kluczowych „usługi transportowe” na fizyczne efekty będziemy czekać nawet kilka miesięcy, a może okazać się, że słowa „transport HDS” lub „firma transportowa” przyciągnęłyby więcej klientów.

Linki sponsorowane są „natychmiastowe”, daje to możliwość wybadania rynku i efektów reklamy. Umożliwia nowym firmom zaistnienie w sieci oraz poinformowanie o pilnych sprawach np. promocji.

Gdzie jestem ?

Wiele zleceń na strony WWW Oświęcim, wykonuję w całości przez internet ale oczywiście chętnie dojadę na spotkanie w sprawie strony WWW na terenie: Śląsk, Małopolska.

Strony internetowe Oświęcim, strony WWW Oświęcim, projektowanie stron internetowych Oświęcim, tworzenie stron WWW Oświęcim.