Panel Administracyjny Strony

Panel administracyjny do zarządzania treścią strony internetowej.

Więcej
Panel administracyjny

Panel do zarządzania stroną internetową

Strony internetowe z panelem administracyjnym to takie które można samodzielnie edytować, zmieniać treść strony oraz jej wygląd. Panel dostępny jest na stronach opartych o tzw. CMS czyli system zarządzania treścią. Jest to zaplecze strony, taka dodatkowa podstrona, widoczną tylko dla administratora.

Panel administracyjny strony WWW

Zarządzalne strony WWW
Administracja strony internetowej

Panel administracyjny strony WWW

Zarządzalne

Strony internetowe z panelem administracyjnym do zarządzania treścią. Samodzielnie edytuj treści na stronie, zmieniaj wygląd swojej strony internetowej oraz dodawaj i usuwaj zdjęcia z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie.

Mobilne strony internetowe Oświęcim

Kompatybilne

Strony internetowe kompatybilne ze wszystkimi przeglądarkami internetowymi. Wykonane według najnowszych standardów projektowania i programowania.

Mobilne strony internetowe Oświęcim

Responsywne

Dostosowane do komputerów oraz urządzeń mobilnych. Strony internetowe automatycznie rozpoznające urządzenie i dopasowujące swój kształt oraz materiały do wielkości ekranu na którym są wyświetlane.

Mobilne strony internetowe Oświęcim

Przejrzyste

Wygodna i przejrzysta wersja mobilna strony internetowej idealnie dopasowana do telefonów oraz tabletów. Strony internetowe kompatybilne ze wszystkimi modelami telefonów oraz przeglądarkami internetowymi.

Do panelu administracyjnego logujemy się poprzez przeglądarkę internetową a sama edycja strony przypomina pracę w Wordzie. Panel umożliwia dodawanie oraz edytowanie tekstu na stronie, dodawanie oraz edytowanie zdjęć lub całych galerii, dodawanie załączników oraz plików multimedialnych, dodawanie nowych zakładek, tworzenie edycję menu.Większość stron tworzę w oparciu o platformę WordPress. Jest to jeden z najpopularniejszych CMS-ów pozwalający na wygodną modyfikowanie treści strony za pomocą panelu administracyjnego. Treść strony opartej na CMS jest edytowalna po zalogowaniu się do panelu administracyjnego. Wygląd panelu zależy od rodzaju CMS na którym strona została zbudowana. Na rynku istnieje kilka dużych i bardzo popularnych systemów CMS. Wykorzystanie któregoś z nich ma kilka zasadniczych zalet: uniwersalność kompatybilność z większością przeglądarek duża liczba dodatków (darmowych i płatnych) popularność która sprawia że wiele osób potrafi je obsługiwać, modyfikacje i serwis może przeprowadzać każda firma zajmująca się tworzeniem stron dopracowanie, stabilność, bezpieczeństwo gdyż autorskie CMSy często cierpią na „choroby wieku dziecięcego”

Zarządzalne strony internetowe

Panel administracyjny strony

Responsywne Strony Internetowe z panelem administracyjnym

Oferta dodatkowa

Zgłoszenie do wyszukiwarek

Stań się odnajdywalny. Zgłoszenie nowej strony internetowej do wyszukiwarek.

Wizytówki firmowe Google

Tworzenie wizytówek oraz profili firmowych w wyszukiwarce Google.

Zgłoszenie do map Google

Dodawanie nowych lokalizacji oraz tras dojazdu w mapach Google.

Hosting stron internetowych

Hosting stron WWW lub instalacja strony internetowej na wskazanym serwerze.

Tworzenie profili Facebook

Tworzenie oraz prowadzenie profili społecznościowych. Integracja Facebook ze stroną internetową.

Tworzenie kanałów YouTube

Tworzenie kanałów oraz treści reklamowych na platformie YouTube.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress