Mobilne Strony Internetowe

Responsywne strony internetowe dopasowujące się do rodzaju urządzenia.

Więcej
Mobilne strony internetowe

Responsywne strony internetowe

Responsywne strony internetowe to takie które automatycznie dopasowują się do wielkości ekranu, na którym są oglądane, jego formatu oraz tego czy strona wyświetlana jest na ekranie ustawionym w poziomie lub pionie.

Mobilne strony internetowe.
Responsywne strony internetowe

Strony internetowe Oświęcim

Kompatybilne

Strony internetowe kompatybilne ze wszystkimi przeglądarkami internetowymi. Wykonane według najnowszych standardów projektowania i programowania.

Mobilne strony internetowe Oświęcim

Responsywne

Dostosowane do komputerów oraz urządzeń mobilnych. Dopasowujące się automatycznie do wielkości ekranu oraz typu urządzenia na którym są wyświetlane.

Mobilne strony internetowe Oświęcim

Przejrzyste

Wygodna i przejrzysta wersja mobilna strony internetowej idealnie dopasowana do telefonów oraz tabletów. Pełna kompatybilność ze wszystkimi modelami telefonów oraz przeglądarkami internetowymi.

Mobilne strony internetowe Oświęcim

Zarządzalne

Strony internetowe z panelem administracyjnym do zarządzania treścią. Samodzielnie edytuj treści na stronie, zmieniaj wygląd swojej strony internetowej oraz dodawaj i usuwaj zdjęcia z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie.

Mobilne strony internetowe Oświęcim

Responsywne Strony Internetowe

Dostosowane do urządzeń mobilnych

Mobilna wersja strony

Mobilne strony internetowe czyli strony responsywne (RWD – Responsive Web Design) to takie które dopasowuje się do wielkości ekranu, na którym są oglądane, jego formatu oraz tego czy strona wyświetlana jest na ekranie ustawionym w poziomie lub pionie. Dopasowywanie się strony do wielkości ekranu komputera nie jest co prawda nowością. Problem stanowią ekrany tabletów oraz smatphonów gdzie oprócz wielkości ekranu dochodzi konieczność dopasowania proporcji ekranu do pionowego układu wyświetlania. Istnieją co prawda wersje mobilne stron (które tak naprawdę są osobnymi stronami wymagającymi osobnej administracji) ale stanowią one jedynie protezę. Kompleksowe rozwiązanie stanowi RWD i wykorzystanie responsywnego projektowania u podstaw tworzenia strony. Strona zgodna RWD oglądana na monitorze panoramicznym wykorzysta całą szerokość ekrany. Dzięki RWD ta sama strona na monitorze o proporcjach 4:3 również będzie poprawnie wyświetlana. Nie będzie konieczne jej przewijanie w poziomie. Strona tak dopasuje swój wygląd jakby właśnie do tego typu monitorów został zaprojektowana od samego początku. Na małych ekranach, tabletu czy smartphona, strona dopasuje wielkość wyświetlanych elementów. Czcionki zostaną odpowiednio powiększona. Przyciski menu przybiorą inną formę oraz rozmiar, umożliwiający wygodne stuknięcie w nie palcem.

Oferta dodatkowa

Zgłoszenie do wyszukiwarek

Stań się odnajdywalny. Zgłoszenie nowej strony internetowej do wyszukiwarek.

Wizytówki firmowe Google

Tworzenie wizytówek oraz profili firmowych w wyszukiwarce Google.

Zgłoszenie do map Google

Dodawanie nowych lokalizacji oraz tras dojazdu w mapach Google.

Hosting stron internetowych

Hosting stron WWW lub instalacja strony internetowej na wskazanym serwerze.

Tworzenie profili Facebook

Tworzenie oraz prowadzenie profili społecznościowych. Integracja Facebook ze stroną internetową.

Tworzenie kanałów YouTube

Tworzenie kanałów oraz treści reklamowych na platformie YouTube.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress